Алюмінієві двері
SCHUCO ADS 90
Design Edition

Вхідні двері Schüco є втіленням Ваших особистих уявлень про якість, дизайн та функціональність, які можуть бути реалізовані без жодних компромісів.

Відео-презентація
Нові алюмінієві вхідні двері відрізняються особливими елементами дизайну: дверною ручкою з підсвічуванням і дверним заповненням з алюмінію, що встановлюється врівень з поверхнею з двох сторін. Таким чином, при погляді зовні вхідні двері в поєднанні з ручкою, що підсвічується, утворює цікаву гармонійну конструкцію. Повністю підсвічений контур дверної ручки розставляє цікаві акценти, а прозора поверхня світлодіодних смуг створює приємне тактильне відчуття.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
МУЛЬТІФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
 • Повністю вбудована алюмінієва ручка з непрямим підсвічуванням забезпечує естетичний благородний дизайн та чудові статичні параметри конструкції
 • Комбінація та вбудовування типових модулів Schüco, наприклад, повне вбудовування системи Schüco Door Control System (DCS) врівень із дверною поверхнею
 • Подвійний середній ущільнювач по периметру для забезпечення чудових параметрів ізоляції та герметичності: коефіцієнти U1 до 1,4 Вт/(м² K)
 • Індивідуальне оформлення для задоволення найвибагливіших дизайнерських вимог у сфері елітного житла та комерційних об'єктів
 • Довговічність та тривалий термін служби системи
ПЕРЕВАГИ
  • Підвищена герметичність та стійкість до зливового навантаження від 300 Па завдяки безперервному прокладанню середнього ущільнювача відповідно до DIN EN 12208
  • Варіанти зі стулками внахлест та відкриванням всередину Стулки висотою до 2.500мм та шириною до 1.400 мм
  • Злостійкість до класу WK3 (RC3) за DIN EN 1627 Накладні, приховані або роликові петлі.
  • Універсальна пропозиція по скоту: заводська, Schüco або клієнтська
  • Дверний поріг із термічним поділом Інтеграція функцій безпеки та комфорту
Порядок виконання замовлень
Консультація
Ми проведемо консультацію зручним для Вас способом: по телефону, електронній пошті, в нашому офісі, або у Вас на об'єкті.
Підписання документів
Підписання договору, графіка узгодження черговості робіт із суміжними організаціями, креслень конструкцій у виробництві, оплата.
Закупівля матеріалів
Поставка материалов в среднем занимает от 7 до 30 дней. Зависит от спецификации конструкций, их габаритных размеров и форм.
Виробництво конструкцій
Термін виробництва конструкцій залежить від їх габаритних розмірів та форм. У середньому технологічний процес триває від 7 до 20 днів.
Монтаж вікон та дверей
В зависимости от количества конструкций в заказе, сроки монтажа составляют от 1 до 10 дней.
Здача робіт Замовнику
Додаткове регулювання конструкцій
Після встановлення вікон у будинку чи квартирі ще багато оздоблювальних робіт. Ми даруємо Вам ще одне регулювання вікон після закінчення всіх ремонтно-будівельних робіт.
Відео-презентація
Алюминиевые входные двери Schüco обладают множеством преимуществ: основные и дополнительные компоненты подкупают изысканным дизайном в сочетании с новейшими технологиями, превосходной теплоизоляцией, максимальной степенью безопасности
и длительной эксплуатацией. Воспользуйтесь разнообразием дизайн-вариантов и возможностей оснащения, которые предлагает обширная программа входных дверей Schüco.
Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с Вами!
или позвоните нам
+38 (067) 6900055
"Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности"