Розсувна тепла
система ASS 70 HI

Складні розсувні системи Schüco - це широкий вибір типів, безшумна робота, відмінна герметичність та високий рівень прозорості конструкцій.
ПЕРЕВАГИ
МУЛЬТІФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Для задоволення різних вимог можна використовувати складні розсувні системи із теплоізоляцією або без теплоізоляції. Додатковий плоский поріг забезпечує відсутність перешкод для пересування, наприклад, у торгових центрах. Поворотно-відкидна стулка для провітрювання, що вбудовується в складну раму, забезпечує додатковий комфорт. Складна розсувна система із теплоізоляцією Мінімальна ширина видимої частини профілів Застосування у житлових та громадських будівлях Також використовується для скління балконів Клас гідроізоляції до 9А згідно з DIN EN 12208 Клас зломостійкості до RC2 (WK2)
Порядок виконання замовлень
Консультація
Ми проведемо консультацію зручним для Вас способом: по телефону, електронній пошті, в нашому офісі, або у Вас на об'єкті.
Підписання документів
Підписання договору, графіка узгодження черговості робіт із суміжними організаціями, креслень конструкцій у виробництві, оплата.
Закупівля матеріалів
Поставка материалов в среднем занимает от 7 до 30 дней. Зависит от спецификации конструкций, их габаритных размеров и форм.
Виробництво конструкцій
Термін виробництва конструкцій залежить від їх габаритних розмірів та форм. У середньому технологічний процес триває від 7 до 20 днів.
Монтаж вікон та дверей
В зависимости от количества конструкций в заказе, сроки монтажа составляют от 1 до 10 дней.
Здача робіт Замовнику
Додаткове регулювання конструкцій
Після встановлення вікон у будинку чи квартирі ще багато оздоблювальних робіт. Ми даруємо Вам ще одне регулювання вікон після закінчення всіх ремонтно-будівельних робіт.
Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с Вами!
или позвоните нам
+38 (067) 6900055
«Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности»