АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА
High Performance
AWS 90+

Schücoпропонує широкий вибір вікон із монтажною глибиною 90 мм на рівні стандарту «пасивного будинку». Серії Schüco AWS 90.SI+, Schüco AWS 90.SI+ Green та Schüco 90 BS.SI+ з супер-теплоізоляцією – це ідеальне поєднання будівельно-фізичних параметрів та повна свобода архітектурного оформлення.
Відео-презентація
Презентація розповідає про переваги прихованої фурнітури останнього покоління Simply Smart та алюмінієвої навколодверної серії AWS (aluminium window system) з різною монтажною шириною 55, 65, 70, 75, 90, 112 та 120 мм.
Галерея
У галереї розміщені технічні креслення алюмінієвого вікна та приклади реалізації у житловому будівництві. А також характеристики прихованої фурнітури Simply Smart
ВАРІАНТИ ВІДКРИВАНІЙ
ХАРАКТЕРИСТИК
ЕНЕРГОПАСИВНІСТЬ
Алюмінієва система Schüco AWS 90.SI+ Green (Super Insulation) є системою алюмінієвих вікон з супер-теплоізоляцією на рівні стандарту "пасивного будинку" з біокомпонентами з відновлюваної сировини. У поєднанні з чудовими властивостями матеріалу алюмінію можна реалізувати безліч варіантів дизайну і зробити свій внесок у екологічно стійке будівництво більш ніж будь-коли.

■ Превосходна теплоізоляція при монтажній глибині 90 мм: коефіцієнт Uf від 1,0 Вт/(м2K) (видима ширина від 117 мм)

■ Uw = 0,8 Вт/(м2K), с Ug = 0,6 Вт/(м2K) та „тепла" дістанційна рамка


ПЕРЕВАГИ
■ Коекструдований середній ущільнювач із прапорцевим виступом
■ Оптимізована зона ізоляції зі спіненим термомостом
■ Широкий асортимент профілів для різних варіантів виконання
■ Сумісність із дверною серією ADS 90
■ Можливість встановлення склопакетів великої товщини

БЕЗПЕКА
У розумінні Schüco безпека не може бути надана на волю випадку і є результатом вивірених технологій, при використанні яких дизайн продуманий до дрібниць. Адже підвищення рівня безпеки не має призвести до погіршення зовнішньої естетики.

Прихована фурнітура Schüco AvanTec Simply Smart поєднує високий рівень базового захисту в стандартній комплектації вікна з широкими можливостями оформлення. За рахунок використання додаткових компонентів безпеки злостійкість вікна може бути збільшена до класу 3 (RC3), додаткова інформація представлена на наступній сторінці.
ЕСТЕТИКА ФОРМИ ТА КОЛЬОРУ
Повністю прихована фурнітура Schüco AvanTec, завдяки якій конструкція виглядає витончено через відсутність петель у зоні примикання стулки до рами. Також просто та елегантно можна реалізувати вікна великого формату з важкими стулками. Віконна ручка Schüco AvanTec є єдиною видимою частиною фурнітури. Надати неповторний стиль кожному будинку можна також за рахунок великої різноманітності колірних рішень.

При оформленні алюмінієвих вікон Ваш вибір кольорів і варіантів обробки поверхні практично не обмежений, починаючи від класичного порошкового покриття, і закінчуючи анодованими або самоочисними поверхнями. Профілі також можуть бути запропоновані у двоколірному рішенні, що дозволяє вибрати колірне оформлення всередині приміщення відмінним від колірного.

АВТОМАТИЗАЦІЯ
Технології Schüco для автоматизації будівель дозволяють вирішити цілу низку завдань щодо підвищення рівня житлового комфорту. Завдяки системам Schüco можливий електронний контроль відкритого та закритого стану вікон, природне та автоматичне провітрювання, а також управління системами затінювання та сонцезахисту за допомогою електроприводу. Переваги в експлуатації: підвищений рівень комфорту за рахунок гарного мікроклімату, відчутна економія споживання енергії, підвищення рівня безпеки та надійності.

Фурнітура
Tip Tronik Simply Smart
Schüco TipTronic – це перше покоління прихованої мехатронної фурнітури, що поєднує функції управління енергоспоживанням, безпеки, автоматизації будівлі та стильний дизайн. Таким чином, вікно стає невід'ємною частиною "розумного" будинку, що суттєво впливає на використання енергетичного потенціалу оболонки будівлі.
ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
Констультація
Ми проведемо консультацію зручним для Вас способом: по телефону, електронній пошті, в нашому офісі, або у Вас на об'єкті.
Підписання документів
Підписання договору, графіка узгодження черговості робіт із суміжними організаціями, креслень конструкцій у виробництві, оплата.
Закупівля матеріалів
Постачання матеріалів у середньому займає від 7 до 30 днів. Залежить від специфікації конструкцій, їх габаритних розмірів та форм.
Виробництво конструкцій
Термін виробництва конструкцій залежить від їх габаритних розмірів та форм. У середньому технологічний процес триває від 7 до 20 днів.
Монтаж вікон та дверей
Залежно від кількості конструкцій, терміни монтажу складають від 1 до 10 днів.
Здача робіт Замовнику
Додаткове регулювання конструкцій
Після встановлення вікон у будинку чи квартирі ще багато оздоблювальних робіт. Ми даруємо Вам ще одне регулювання вікон після закінчення всіх ремонтно-будівельних робіт.
Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с Вами!
или позвоните нам
+380676900055
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности