Фасадна система
FWS 60 CV

Нове покоління класичного стрічкового скління на висоту поверху – широкий спектр областей застосування, максимальна прозорість, вузькі палітурки та найвища функціональність

Відео-презентація алюмінієвої фасадної системи шуко
галеря та технічні креслення
ПЕРЕВАГИ ФАСАДНИХ СИСТЕМ
СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
  • Безперервне підвищення вимог до звуко- та теплоізоляції за останні роки призвело до збільшення розмірів віконних профілів. Технічні вимоги здавалися несумісними з елегантним зовнішнім виглядом рам. Фасадна система Schüco FWS 60 CV (Concealed Vent) – це інноваційне рішення для створення стрічкового скління з витонченими палітурками, максимальною функціональністю та оптимальною теплоізоляцією. Унікальна система забезпечує максимальну прозорість завдяки злиттю стулок та несучої конструкції: глухі поля та елементи відкривання зовні невиразні. Тільки з внутрішньої сторони елементи відкривання стають видно за рахунок філігранного шва і віконної ручки.
  • Дві монтажні глибини у поєднанні з індивідуально розробленим примиканням до будівельної конструкції дозволяють комбінувати різні варіанти застосування та простий монтаж: від класичного стрічкового скління на висоту поверху до простих поворотних вікон. У нових та існуючих будівлях система Schüco FWS 60 CV дозволяє покращити зовнішній вигляд фасаду та оптимізувати теплоізоляцію.
МУЛЬТІФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  • Коеф. Uf до 1,5 Вт/(м²K) з урахуванням впливу кріпильних гвинтів з товщиною скла 50 мм
  • Коеф. Ucw = 0,84 Вт/(м²K) для розмірів елемента 1,2 м x 2,5 м з коеф. Ug = 0,7 Вт/(м²K)
  • Витончені профілі, однакове оформлення стулки та глухого поля
  • Злиття стулки та несучої конструкції: додаткова вставна рама не потрібна
  • Стулки та рами врівень з мінімальним швом
  • Можливість реалізації поворотно-відкидних вікон
  • Застосування у стандартних вікнах та класичному стрічковому склінні на висоту поверху, включаючи захист від випадання
  • Захист від злому RC 2
Порядок виконання замовлень
Консультація
Ми проведемо консультацію зручним для Вас способом: по телефону, електронній пошті, в нашому офісі, або у Вас на об'єкті.
Підписання документів
Підписання договору, графіка узгодження черговості робіт із суміжними організаціями, креслень конструкцій у виробництві, оплата.
Закупівля матеріалів
Поставка материалов в среднем занимает от 7 до 30 дней. Зависит от спецификации конструкций, их габаритных размеров и форм.
Виробництво конструкцій
Термін виробництва конструкцій залежить від їх габаритних розмірів та форм. У середньому технологічний процес триває від 7 до 20 днів.
Монтаж вікон та дверей
В зависимости от количества конструкций в заказе, сроки монтажа составляют от 1 до 10 дней.
Здача робіт Замовнику
Додаткове регулювання конструкцій
Після встановлення вікон у будинку чи квартирі ще багато оздоблювальних робіт. Ми даруємо Вам ще одне регулювання вікон після закінчення всіх ремонтно-будівельних робіт.
Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с Вами!
или позвоните нам
+38 (067) 6900055
«Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности»