Фурнітура SCHUCO

Нове покоління прихованої мехатронної фурнітури з мінімальним рівнем шумів та максимальною шириною відкривання
Відео-ролики про фурнітуру SCHUCO
ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТА
МУЛЬТІФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
  • Schüco TipTronic SimplySmart визначає нові стандарти в області приводів для прихованого монтажу. Інноваційна фурнітура нового покоління – це не тільки безшумний привід, що повністю вбудовується, але й повністю випробувана система, що складається з приводу, фурнітури та системи профілів від одного постачальника. Інші новинки: завдяки збільшенню ширини відкривання та допустимих розмірів елементів фурнітура Schüco TipTronic SimplySmart придатна для використання майже у всіх віконних серіях Schüco з різними видами відкривання.
ПЕРЕВАГИ
    • Безшумна мехатронна фурнітура, що впроваджується в систему автоматизації будівлі в об'єктному та приватному житловому будівництві, дозволяє задовольняти найрізноманітніші вимоги до енергоефективності, комфорту та безпеки. Наприклад, вона виконує функції вентиляції, димо- та тепловідведення, природного нічного провітрювання, захисту від злому тощо. Крім того, фурнітура Schüco TipTronic SimplySmart відрізняється особливою зручністю в користуванні: поряд з ручним керуванням за допомогою ручок або настінних вимикачів можна використовувати мобільні пристрої (планшети та смартфони). Це ідеальне рішення для керування важкими або важкодоступними вікнами та фрамугами
Порядок виконання замовлень
Консультація
Ми проведемо консультацію зручним для Вас способом: по телефону, електронній пошті, в нашому офісі, або у Вас на об'єкті.
Підписання документів
Підписання договору, графіка узгодження черговості робіт із суміжними організаціями, креслень конструкцій у виробництві, оплата.
Закупівля матеріалів
Поставка материалов в среднем занимает от 7 до 30 дней. Зависит от спецификации конструкций, их габаритных размеров и форм.
Виробництво конструкцій
Термін виробництва конструкцій залежить від їх габаритних розмірів та форм. У середньому технологічний процес триває від 7 до 20 днів.
Монтаж вікон та дверей
В зависимости от количества конструкций в заказе, сроки монтажа составляют от 1 до 10 дней.
Здача робіт Замовнику
Додаткове регулювання конструкцій
Після встановлення вікон у будинку чи квартирі ще багато оздоблювальних робіт. Ми даруємо Вам ще одне регулювання вікон після закінчення всіх ремонтно-будівельних робіт.
Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с Вами!
или позвоните нам
+38 (067) 6900055
"Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности"